top of page
Design Book

کتابخانه‌ی مسیحی

آموزه‌ی امنیت ابدی

من همیشه به مفهوم «امنیت ابدی» معتقد نبوده ام زیرا از کوچکی در دامان کلیسای پنطیکاستی پرورش یافته بودم، فرقه ای که به «امنیت ابدی» چندان اعتقادی نداشت و غالبا بر ضد آن موعظه می کرد. 


انتشارات نور جهان

انجیل برای زندگی حقیقی

این کتاب به‌عنوان یک رسالۀ الهیاتی نوشته نشده است. بر اساس اصطلاحی که از دنیای دانشگاهی گرفته شده، این کتاب «انجیل ۱۰۱» است. بدین معنا که فقط برای نوایمانان طراحی نشده است. همۀ ما صرف‌نظر از اینکه از چه زمانی مسیح را می‌شناسیم، باید هر روزه خود را در انجیل غسل دهیم. دعا می‌کنم این کتاب در این زمینه به شما کمک کند.


انتشارات «چهره به چهره»

اینک سوالات نیکو

دکتر رابرت چارلز اسپرول الهیدان، کشیش، معلم و رییس سازمان «خادمان پیشگام» می باشد. او فارغ التحصیل دانشگاه وستمنیستر و مدرسه دینی پینسبورگ و دانشگاه آزاد آمستردام است. 


انتشارات نور جهان

آنچه انیا گفته‌اند

آنچه انبیا گفته اند در مورد پرفروشترین و بحث برانگیزترین کتابی است که در طول تاریخ بوده است یعنی کتاب مقدس. اگر شما از کسانی هستید که مشتاق فهمیدن کتب عهد عتیق و عهد جدید هستید، پس این کتاب برای شما می باشد.انجیل خدا

این از سر اتفاق نیست که اصلاح گرایانی چون لوتر و کالوین از میان کتابهای تفسیری فراوانی که در خصوص کتاب مقدس به قلم درآوردند نخستین تفسیرهایسان را به کتابهای رومیان و مزامیر اختصاص دادند. کلیسای امروز گواهی می دهد که به شدت به انبوهی از حقایق رساله رومیان محتاج است. آر. سی. اسپرول و ناشر این کتاب به ما لطف فراوانی داشته اند که محتوای کتاب رومیان را در دسترس مخاطبان وسیع تری قرار داده اند. این کتاب فرحبخش روح و جانتان خواهد بود.


دیوید کوک

رییس دانشگاه تبشیری کتاب مقدس، واقع در شهر سیدنی استرالیا


T he Gospel of God, Romans © 

R. C. Sproul 2011 Published by 

Christian Focus Publications, Ltd 

Geanies House, 

Fearn, Ross-shire, 

IV20 1TW, Scotland. United Kingdom 

This edition published by arrangement 

with Christian Focus Publications Ltd. 

All rights reserved. 

Farsi translation published by: 

The Gospel Coalition November 2018 

باورهای مسیحی

باورهای مسیحی

بیست اصل اساسی که دانستن آنها بر هر مسیحی واجب است


این کتاب نسخه مختصری است از کتاب «آموزه های کتاب مقدس» (۵۲۸ صفحه) و کتاب «آموزه های کتاب مقدس» نیز چکیده ای است از کتاب «الهیات نظام مند» (۱۲۹۰ صفحه)، هر دو به قلم اینجانب. پسرم الیوت گورودوم دارای مدرک کارشناسی ارشد از دانشگاه الهیات اصلاح یافته در شهر اورلاندو در ایالت فلوریدا می باشد. الیوت، با دستچین بخش های مهم و اساسی این دو کتاب، شاهکار آفریده است.


Christian Beliefs 

Copyright © 2005 


by Wayne Grudem Published by 

ZONDERVAN 

3900 Sparks Dr. SE 

Grand Rapids, Michigan 49546 


This edition published by arrangement 

with ZONDERVAN 

All rights reserved. 

Farsi translation published by: 

The Gospel Coalition 

January 2019


آیا خدا وجود دارد؟

سنجش خرد ناب به قلم عمانوئیل کانت یکی از نقاط عطف تاریخ اندیشه نظری بود. این کتاب استدلال های سنتی درباره وجود خدا را به صورت جامع نقد می کند. در نتیجه ی انتشار ایت کتاب، کلیسا مجبور شد با یک سری پرسش های با اهمیت دست و پنجه نرم کند. حال باید چه رویکردی در قبال دفاعیات (دفاع از ایمان) اتخاذ می شد؟ چطور می توان به صورت موجه از وجود خدا دفاع کرد بی آنکه در دام مشکلاتی بیافتیم که کانت مطرح کرده است؟ 

اپیدمی شفا (آموزه‌ی شفا در کتاب مقدس)

قبل از اینکه به بررسی شفا از دیدگاه کتاب کلام خداوند بپردازیم لازم است تا به یاد داشته باشیم که شیطان در صدد فلج ساختن کلیسای مسیح است. ما دشمنی داریم که هدفش تخریب و بی فایده نمودن خدمت کلیسا و مشارکت ایمانداران است و این کار را از راه های گوناگون انجام می دهد.


ترجمه دکتر زرین قلوب

انتشارات پارسا

چاپ ۲۰۱۴


بنیادها

بنیادها

مجموعه سخنرانی های دکتر چارلز اسپرول

برگردان ج. معافی پور


مقدمه مترجم


گلی خوشبوی در حمام روزی

رسید از دست محبوبی به دستم


اما در حمام نبودم که این گلِ خوشبو به دستم رسید، بلکه در یک محفل دوستانه بودم. دوست من کتابی تحت عنوان «و اینک سوالات نیکو» نوشته پروفسور چارلز اسپرول به من داد و گغت «فلانی نظری به این کتاب بیانداز و ببین تا چه اندازه مفید به حال مسیحیان ایران است»...اصلاح‌گری در کلیسا

کتاب شامل این فصول می باشد:

 • پس زمینه تاریخی

 • قدرت طلبی

 • پایگیری

 • شروع اصلاحات

 • آلمان (مارتین لوتر)

 • سوئیس (جان کالوین)

 • فرانسه (کاترین مدیچی و قتل عام پروتستانت ها)

 • هلند (شکنجه و اعدام مسیحیان در انکیزاسیون)

 • اسکاتلند (سوزاندن جورج ویشتارت و جنبش جان ناکس)

 • انگلستان (ادوارد ششم و رواج کوتاه اصلاحات)

 • تدبیر خداوند (دستگاه چاپ گوتنبرگ)

 • جنگ های صلیبی

 • دادگاه تفتیش عقاید

 • نتیجه گیری

چاپ دوم ۲۰۱۹

انتشارات پارسا


ایرانیان در کتاب مقدس

ایران که در کتاب مقدس به عنوان پارس شناخته شده، سرزمین شخصیت های معروف کتاب مقدس مانند استر ملکه و دانیال می باشد! همچنین، کتاب مقدس می فرماید که این ملت بوسیله خدا بنیانگذاری شد تا قوم یهود را از اسارت بابل رهایی دهد. پادشاهی که اجازه داد یهودیان به اورشلیم بازگردند، کوروش کبیر بود. 


انتشارات خدمت جهانی فارسی زبانان

به خانواده الهی ماخوش آمدید

مسیحی شدن مانند فرزندخوانده شدن در خانواده جدید است. پولس رسول در رساله اش به رومیان از همانندی استفاده کرد: «زیرا همه کسانی که از روح خدا هدایت می شوند، ایشان پسران خدایند. از آن رو که روح بندگی را نیافته اید تا باز ترسان شوید. بلکه روح پسرخواندگی را یافته اید که به آن آبا، یعنی ای پدر ندا می کنیم. همان روح بر روح های ما شهادت می دهند که فرزندان خدا هستیم» (۱۴:۸-۱۶). خدا مسیحیان را در خانواده اش به فرزندی خوانده است و محبت پدرانه و صمیمی، فیض و شفقت او به ما می رسد.

bottom of page